B2 program izvanškolskih aktivnosti

Program izvanškolskih aktivnosti (B2) u cjelodnevnoj školi služi zadovoljenju brojnih potreba i interesa učenika, kao i većoj integraciji škole u neposrednu zajednicu u kojoj djeluje, ali i izgradnji veće prepoznatljivosti škole kroz aktivnosti koje pridonose modernijem i kvalitetnijem odgoju i obrazovanju učenika.

Program B2 organizira se i izvodi kroz suradnju škola, osnivača škola i drugih nositelja odgojno-obrazovnih aktivnosti, pri čemu škola nije nositelj aktivnosti programa B2. U okviru tog izbornog dijela školskoga kurikuluma svoj prostor za organiziranje i provođenje programa mogu imati brojni nositelji pojedinih oblika odgojnoobrazovnog rada koji su kvalificirani i zainteresirani za osmišljavanje i provedbu aktivnosti usmjerenih na različite odgojne i obrazovne ciljeve.

Učenici OŠ „Ivan Goran Kovačić“ Velika sudjeluju u sljedećim izvanškolskim aktivnostima:

RB

15.

Boćanje

BK „Mala Velika“ Velika

Osnovna škola kao cjelodnevna škola