Područne škole

PŠ Biškupci

Školska zgrada Područne škole u Biškupcima izgrađena je 1999. godine. Zgrada je izgrađena kao katnica, ali u funkciji je samo prizemni dio. Ima 4 učionice u kojima se izvodi nastava za učenike od 1. – 4.- og razreda, zbornicu, 2 učiteljska kabineta, kuhinju s blagovaonicom te garderobni prostor za učenike. Tjelesna i zdravstvena kultura se izvodi u holu škole te na uređenim vanjskim terenima.

Nastava se održava u jednoj smjeni. U 4 razredna odjela razredne nastave trenutno ima 50-tak učenika. U područnoj školi su trenutno zaposlene četiri učiteljice: Jasna Šarić, Ružica Guzmić, Irena Malinić i Marija Došen.

PO Radovanci

Zgrada Područnog odjela u Radovancima izgrađena je 1950. godine, ima 2 učionice, 1 učiteljski kabinet i zbornicu te 1 vanjski športski teren.

Nastava se odvija u jednoj smjeni u kombiniranim odjelima 1.i 3. razred te 2. i 4. razred te trenutno ima 19 učenika. U odjelu su zaposlene učiteljice Anja Polić i Anamarija Sikirić.

PO Toranj

Školska zgrada Područnog odjela u Tornju izgrađena je 1958. godine, ima 1 učionicu i 1 učiteljski kabinet. Nema uređeno vanjsko sportsko igralište.

Nastava se odvija u jednoj smjeni i u četverorazrednoj kombinaciji koju vodi učiteljica Iva Ivanković.