Dani kruha

22. listopada 2024. | Vijesti

Učiteljica 3. razreda Lorena Bognar u holu je škole uredila stol za Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje.

Učenici B1 aktivnosti Domaćinstvo sa svojom su učiteljicom Nevenkom Brekalo obilježili Dane kruha pečenjem vafla.

Učenici su 2. razreda sa svojom učiteljicom Ivanom Škorvaga Dane kruha obilježili pečenjem palačinki u školi te u domu učenika Ivana Marića.

Učenici su 3. razreda sa svojom učiteljicom Lorenom Bognar pripremili voćnu salatu koju su podijelili učiteljima i stručnim suradnicima škole.

Učenici su 4. razreda sa svojom učiteljicom Ivanom Glavaš u skupinama izrađivali likovne radove na temu lišće i kukuruz.

Učenici su Područne škole Biškupci nakon blagoslova objedovali kruh i krušne proizvode koje su pripremile njihove mame i bake.

Učiteljice Anamarija Sikirić i Anja Polić su sa svojim učenicima obilježili Dane kruha u Područnom odjelu Radovanci.

Učiteljica Marija Čokrlić  je Dane kruha obilježila sa svojim učenicima Područnog odjela Toranj.