Maja Katavić osvojila 2. mjesto na kvizu Oxford Reading Cluba

14. lipnja 2024. | Vijesti

Učenici su čitali odabrane naslove, ali i one prema vlastitom izboru. Izrađivali su plakate, crtali stripove i razgovarali o pročitanim knjigama. Dana 12. lipnja održana je završna radionica Oxford Reading Cluba u obliku kviza, na kojem je sudjelovalo osmero učenika: Sofija Boban, Matea Božić, Marta Jakovljević, Maja Katavić, Lana Mikolić, Jura Nikić, Tamara Smojver i Lucija Rončević. Voditeljica kviza bila je poznata kvizašica Morana Zibar. Od nešto više od 300 učenika iz cijele Hrvatske koji su sudjelovali na kvizu, svi naši učenici postigli su odlične rezultate, a učenica Maja Katavić osvojila je 2. mjesto!

Nadamo se da će se čitalačka avantura nastaviti i sljedeće školske godine. Otvori knjigu, otkrij svijet! Čitaj danas, pobijedi sutra!