Mia šimić osvojila 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz Informatike za učenike 3. i 4. razreda „34 Kreni“

3. lipnja 2024. | Vijesti

Natjecanje je bilo čak na višoj razini od Županijskog natjecanja, iako se navodi kao Županijsko jer su online sudjelovali učenici iz cijele Hrvatske.

Čestitamo našoj učenici 4. razreda Miji Šimić iz PŠ Radovanci  na osvojenom 2. mjestu na Županijskom natjecanju 3,4 Kreni! Čestitke i mentorici učiteljici Mirjani Petošić koja je Miju uspješno pripremila za natjecanje. Uspješne rezultate imali su Marija Lončarević 3.r, mentorica Mirjana Petošić.

U kategoriji algoritmi (programski jezik Scratch) Neo Vidović, učenik 4. razreda, dijeli 4. mjesto. U istoj kategoriji Gabriel Vukašinović, učenik 3. razreda,  također dijeli 4. mjesto. Učenike je pripremio učitelj Dalibor Škorvaga.