Naši učenici sudjelovali na Završnici Državnog prvenstva školskih sportskih društava Republike Hrvatske 2024. godine u futsalu za učenice i učenike osnovnih škola

22. svibnja 2024. | Vijesti

Ovo je natjecanje okupilo najbolje ekipe iz cijele Hrvatske (županijske pobjednike). Naši su učenici bili u grupi sa školama iz Čakovca i Ivanca i zabilježili dva poraza protiv puno boljih i jačih ekipa. Četvrtfinale su osigurali samo pobjednici grupa. Prema riječima nastavnika Čertija, ovo je ogromno iskustvo za naše učenike jer su mogli igrati i gledati najbolje igrače u državi u svome uzrastu i vidjeti koliko još puno moraju raditi i trenirati da bi im mogli parirati. Nastavnik Vjekoslav Čerti smatra da im je ovo putovanje nagrada za 1. mjesto u županiji i podstrek za sljedeću godinu da još više treniraju i opet probaju biti prvi u županiji i izboriti državnu završnicu u Poreču.