Naši učenici sudjelovali na županijskoj razini Modelarske lige u sklopu Aurea festa tehničke kulture u OŠ Zdenka Turkovića Kutjevo

15. svibnja 2024. | Vijesti

Dana 10.5.2024. naši učenici koji pohađaju B1 aktivnost “Modelarstvo ” sudjelovali su na županijskoj razini Modelarske lige u sklopu Aurea festa tehničke kulture u OŠ Zdenka Turkovića Kutjevo.

Prijavljeno je šest ekipa: Manuela Morec i Andrea Jogun, Emanuel Vukašinović i David Hervaćanin, Sara Lukačević i Petar Jelić, Laura Josipović i Matilda Vilus, Emanuel Ključević i Gabriel Lukačević te Maja Katavić i Antonija Piščević. Od trideset ekipa naše su dvije ekipe u prvih deset. Maja Katavić i Antonija Piščević osvojile su 7.mjesto, a Emanuel Ključević i Gabriel Lukačević 4.mjesto. Ostali su također odradili odličnu radionicu. Mentor je svih naših učenika nastavnik Ivan Kiš.