Posjet igraonicama Igrandia i Marsupia

21. ožujka 2024. | Vijesti

Dana 13. ožujka 2024. godine učenici su, polaznici B1 aktivnosti Mali sportaši učiteljice Lorene Bognar, Sportske igraonice – Biškupci nastavnika tjelesne i zdravstvene kulture Marka Petrovića te Sportska igraonica i Plesna grupe nastavnice tjelesne i zdravstvene kulture Ivane Hofman, otišli na terensku nastavu u Zagreb.

Učenici su sa svojim učiteljima posjetili Familly mall – igraonice Igrandia i Marsupia, koje se prostiru na 8000 metara kvadratnih te su prepune zabavnih i izazovnih atrakcija kao što su zip-line, tobogani, trampolini, sky rider, Battle King roboti i mnoge druge. Učenici su bili aktivni u raznovrsnim tjelesnim aktivnostima, a u pauzi su sudjelovali u izradi otisaka dinosaura i još nekih drugih životinja. Tijekom pauze ponuđene su im grickalice i napitci, dok su nakon svih završenih aktivnosti imali poslužen ručak. Učenici su se izvrsno zabavili!