Terenska nastava u Zagrebu u sklopu B1 aktivnosti učenika predmetne nastave

28. veljače 2024. | Vijesti

Dana 28. veljače 2024. dio učenika naše škole bio je na terenskoj nastavi u gradu Zagrebu. Riječ je o učenicima koji pohađaju određene B1 aktivnosti u okviru cjelodnevne nastave: Mlade geografe, Vjeronaučnu grupu, Vremeplov, Klub čitatelja/Recitatore te Dramsku skupinu. Vodili su ih učitelji: Stjepan Prpić, Suzana Petrić, Monika Grozdanić i Josipa Galić.

Posjetili su nekoliko poučnih i zanimljivih destinacija. U Gradskom kazalištu Žar ptica imali su prilike uživati u predstavi Bornin vremeplov, a nakon nje u sadržajima čak triju zagrebačkih muzeja: Tehničkom muzeju Nikola Tesla, Muzeju čokolade te Muzeju grada Zagreba.

Za sve je sudionike ovo bilo jedno novo iskustvo ispunjeno novim sadržajima, spoznajama, situacijama te ugodnim druženjem.