Učenici posjetili poduzetničku zonu u Velikoj

21. listopada 2024. | Vijesti

Posjet su započeli srdačnom dobrodošlicom u tvrtki Veličko doo te su uz stručno vodstvo prošli pogon pekare i kuhinje.

Učenici su postavljali mnoga pitanja i saznali mnoge zanimljive informacije. Uz učeničke tvrdnje da bi neki postali pekari, domaćini su im, na sveopće oduševljenje, ponudili degustaciju svojih proizvoda.

Uslijedio je posjet OPG Antonija Zelenika i OPG – u Solić gdje su kušali domaće pekmeze i džemove uz slasne palačinke te zdravi sok od višnje.

Uz vesele domaćine vrijeme je prošlo u pjesmi i zabavi, a naravno i učenju o tome kako se proizvode pekmezi, sokovi, džemovi i ostale slastice.

Na kraju druženja djeca su dobila prigodne poklone. Svim našim današnjim domaćinima naša škola upućuje zahvalu na gostoprimstvu uz želju da se druženje nastavi i u nekoj drugoj prigodi.